Úvod O nás

O nás

Společnost EKOSAIN Group s.r.o. sídlí v Brně a vznikla v r. 2015. Odborníci, které v této firmě najdete, však nejsou na trhu rekonstrukcí a sanací vlhkého zdiva žádnými nováčky. Mají dlouholeté zkušenosti s různými oblastmi pozemního stavitelství, které dále rozvíjejí soustavným poznáváním nových technologií a postupů.

Víme, jak to na stavbách chodí a že nejdůležitější pro dosažení hladkého průběhu a skvělého výsledku rekonstrukce je správný výběr jednotlivých dodavatelů. Díky zkušenostem a znalosti stavebního trhu pro Vás umíme zastřešit kompletní rekonstrukci od A do Z a vybrat pro Vás ty nejlepší.

Naší specializací jsou odborné návrhy a realizace široké škály sanačních a hydroizolačních řešení. Naším cílem je přinášet zákazníkům ta nejlepší řešení a nebojíme se proto zavádět na český trh nejmodernější metody z Dánska, Anglie a dalších vyspělých zemí (např. naše technologie elektroosmózy).

Aby byl výsledek naší práce nejen dlouhodobě funkční, ale i krásný pro oko, stali jsme se akreditovanou firmou pro aplikaci designových omítek Decopierre, které dokonale napodobují vzhled přírodního kamene, jsou vhodné na fasádu i do interiérů a díky své prodyšnosti je lze nanášet i na sanační omítky. 

Zpracovávám...